חתימה דיגיטלית על מסמכים מהנייד או המחשב

במייל או ב SMS

החתם לקוחות, ספקים ועובדים על מסמכים אונליין בקלות ובמהירות

בחרו את התוכנית המתאימה עבורכם

התוכניות שלנו מתומחרות כך שכל עסק יוכל להתחיל להנות מהשימוש ב-WeSign מבלי לדאוג לעלויות.

Basic

₪35

/ למשתמש

מנוי מתחדש אוטומטית
מכסה חודשית של  25  מסמכים

Professional

₪100

/ למשתמש

מנוי מתחדש אוטומטית
מכסה חודשית של  250  מסמכים

Enterprise

השאירו פרטים

מסמכים ללא הגבלה

החתימה של קומסיין - הבטחון שלך

ייעלו את התהליכים העסקיים עם תוכנת החתימה הדיגיטלית WeSign. חשבוניות, הסכמים, הצעות מחיר, הצהרות בריאות ועוד

SMS ב-מייל או

מבין לקוחותינו

נפרדים מהניירת ועוברים לסביבת עבודה ירוקה ומתקדמת. ראו כיצד זה עובד:

צרו תהליכי עבודה יעילים ומאובטחים, חתמו דיגיטלית על מסמכים והחתימו נמענים, צרו מסמכים כתבנית לשימוש רב פעמי, החתימו מספר נמענים והגדירו את סדר החותמים, בצעו מעקב אחר כל שלב בתהליך ההחתמה ועוד.

ראו כיצד זה עובד:

נגן וידאו

להצעה מותאמת השאירו פרטים

WeSign יאפשר לך לייעל את התהליכים העסקיים שלך ולהתאים
אותם לעידן הדיגיטלי

התאמה למכשירים

חתמו דיגיטלית מרחוק על כל מסמך, מכל מקום ומכל מכשיר - טלפון נייד, טאבלט או מחשבכם האישי

מערכת מבוססת ענן

כמערכת מבוססת ענן, אל לכם להיות מודאגים בנוגע להתקנות תוכנה או פינוי שטח אחסון

תמיכה מקצועית

חווים קושי בהעלאת מסמך? או שמא בעדכון החותם? שלחו לנו הודעה, ונשמח לעזור בעזרת הצוות המקצועי שלנו.

חותמים על מסמכים במהירות, ללא דחיות!

בחרו את המסמכים הרצויים, מקמו שדה חתימה ושדות רלוונטיים נוספים ושלחו לנמענים הרצויים. חתימה דיגיטלית על מסמכים קלה, מהירה ויעילה לשני הצדדים

תוכניות גמישות

יחיד? עסק קטן? חברה? עם התוכניות הגמישות שאנו מציעים, כל אחד ימצא את התוכנית המתאימה לו ביותר

אבטחה מירבית

היו רגועים, צוותינו אחראים לנקיטת כל הצעדים המחמירים, על מנת שתרגישו בטוחים. המידע מוצפן, כך שכל המסמכים החתומים בחתימה האלקטרונית שלנו ישארו זמינים לכם, ולכם בלבד

הלקוחות שואלים, אנחנו עונים:

באופן בלתי נמנע, כל עסק מחתים לקוחות וספקים על מסמכים. בשנים האחרונות, יותר ויותר עסקים בוחרים לייעל את התהליך על ידי שימוש בשירות חתימה מרחוק המאפשר שליחת מסמכים לנמענים במהירות בקלות, תוך חיסכון משמעותי בזמן וכסף. הנמען חותם על המסמך באמצעים אלקטרוניים ומחזיר אותו למוען תוך דקות.

אך מה היא בעצם חתימה מרחוק ומה דינה? מה היתרונות והחסרונות של חתימה מרחוק עבור בית העסק? איך התהליך עובד ועד כמה הוא פשוט וקל?

נתחיל מהבסיס, מה היא בעצם חתימה?

חתימה היא סימון אישי בכתב ידו של האדם החותם, היא יכולה להיות פשוטה כמו שמו של האדם בלבד או מסוגננת יותר ולכלול אותיות ו/או סימנים. המטרה של חתימה היא להוות סימן זיהוי לאחרים כדי לאשר את מידת האותנטיות של המסמך החתום. חתימות נדרשות על גבי מסמכים רבים ושונים כגון חוזים, הסכמים, מסמכים משפטיים, כאישור קבלת סחורה או מכתב, שטרי חוב, בביצוע עסקאות ועוד. למעשה, כמעט כל מסמך הדורש אישור של אדם ידרוש לשם כך את חתימתו.

מה היא חתימה מרחוק?

חתימה "קלאסית" היא עט על גבי נייר, האדם החותם עושה זאת בכתב ידו ובסגנון שבחר. חתימה מרחוק אינה שונה מבחינה זו, היא עדיין נעשית על ידי החותם ובסגנון שהוא עצמו בחר אך ההבדל המהותי הוא שאין כל צורך בנייר ועט – החתימה מוטבעת על המסמך אלקטרונית. למעשה, החותם מקבל מסמך במייל או ב-SMS ו"מצייר" או מטביע את חתימתו באופן דיגיטלי (עוד על איך עובד תהליך חתימה מרחוק בהמשך).

מה דינה של החתימה?

ככל שהטכנולוגיה הופכת לחלק בלתי נפרד ממציאות היומיום, כך גובר השימוש בה גם לצרכים עסקיים. מתוך כך, בשנת 2001, המחוקק ראה לנכון להסדיר את התחום של חתימות אלקטרונית מרחוק, וחוק חתימה אלקטרונית התשס"א – 2001 נכנס לספר החוקים של מדינת ישראל, ברביעי באוקטובר באותה השנה. על פי החוק הנ"ל חתימה אלקטרונית היא: "חתימה שהנה מידע אלקטרוני או סימן אלקטרוני, שהוצמד או שנקשר למסר אלקטרוני". אלו כוללים מספר צורות חתימה למשל באמצעות תוכנה, סריקה של חתימה ידנית או במקרה של שירות חתימה מרחוק "ציור" החתימה ע"י עכבר המחשב, עט דיגיטלי או אפילו "ציור" החתימה באצבע דרך טלפון חכם.

 

היתרונות של חתימה מרחוק

לעומת חתימה פרונטלית הדורשת לא מעט משאבים, הן ממנפיק המסמך והן מן הנמענים, לחתימה מרחוק יתרונות רבים:

  • חתימה בכל מקום ובכל זמן – אין ללקוח או הספק צורך להגיע פיסית לבית העסק ולחתום על המסמך, אין צורך לשלוח נציג אליו או מסמכים בדואר או עם שליח, אין לו צורך להדפיס, לסרוק להעביר במייל וכן הלאה. ניתן לחתום מכל מקום ובכל זמן.
  • חתימה מכל סוג של מכשיר – כל מחשב נייד או נייח, סמארטפון או טאבלט יכול לתמוך בחתימה מרחוק כל עוד הוא מחובר לרשת האינטרנט. לחותם אין צורך בתוכנה או מערכת הפעלה ספציפית, השימוש פשוט ואינטואיטיבי.
  • חיסכון בזמן – עבור בית העסק מדובר על חיסכון משמעותי בזמן שניתן לנתב לאפיקים אחרים. עם חתימה מרחוק המסמך נשלח אל החותם בלחיצת כפתור, אין צורך בהדפסות, שליחויות, מעקב אחרי המסמך, המתנה ארוכה להגעה בדואר, מציאת זמן לפגישה פרונטלית, המתנה לנמען שידפיס ויחתום ויסרוק את המסמך וכד'. התהליך מהיר מאוד, ניתן לקבל מסמך חתום חזרה לאחר כמה דקות.
  • אין צורך להעביר את אותו המסמך פיזית לכל חותם – מסמכים הדורשים ריבוי חותמים נוטים להתעכב בגלל אילוצי לו"ז, קושי בקביעת פגישות מרובות משתתפים או מעבר של המסמך מאדם לאדם בדואר, באמצעות שליח, הדפסות וסריקות חוזרות וכן הלאה. עם חתימה מרחוק, כל אחד חותם בזמן שנוח לו מכל מקום שנוח לו מבלי לצאת מהבית ועם מינימום מאמץ.
  • מסמך קריא וברור – מכיוון שהמסמך נשלח אלקטרונית הוא לא דורש הדפסה וסריקה לאחר החתימה. המסמך החתום חוזר אל בית העסק כשהוא קריא, ברור, כולל את כל הדפים והנספחים ותמיד עם חתימה במקום המיועד לכך.
  • מעקב אלקטרוני אחר סטטוס החתימות – רלוונטי במיוחד עבור מסמכים הדורשים ריבוי חותמים. באמצעות תוכנת חתימה מרחוק ניתן לעקוב אחרי הסטטוס של כל חתימה בקלות ובפשטות, לראות בדיוק מי חתם ומתי ומי טרם סיים את התהליך.
  • חיסכון בעלויות – היתרון הגדול ביותר של חתימות מרחוק הוא חיסכון בעלויות. השירות מאפשר לעסק לחסוך זמן עבודה יקר, עובדים ייעודיים לדבר, משאבים בדמות נייר, מדפסות, ארכיון מסמכים וכדומה.
  • תדמית של עסק הדואג לנוחות הלקוח – חתימה מרחוק מאפשרת ללקוח להימנע מהגעה פיזית לבית העסק או מהצורך להדפיס מסמכים ולשלוח אותם חזרה. התהליך פשוט ונוח מאוד, הוא יכול לחתום בכל זמן, מכל מקום ותוך דקות להשלים את העסקה. הצעת השירות ללקוח יוצרת תחושה של התחשבות בו ורצון להקל עליו.
  • יצירת תדמית טכנולוגית ומתקדמת – עסקים שמשתמשים באמצעים אלקטרוניים מתקדמים יוצרים לעצמם תדמית חדשנית וטכנולוגית.
  • קיימות ושמירה על איכות הסביבה – חתימה מרחוק מצמצמת משמעותית את הצורך בנייר, דיו, מעטפות, שירותי שליח או שליחה בדואר, הדפסות וסריקות ובכך מסייעת לשמירה על איכות הסביבה ויצירה של עסק עם מודעות לקיימות.

מוזמנים ליצור עמנו קשר לשאלות נוספות או כל מידע נוסף שיעזור לכם לעשות החלטה מושכלת

Live

24-28 May, 2021

Sign up for our virtual open week

Discover what ATDU can offer you